Де знайти

Запобігає
ускладненням

Дослідження

Тантум Верде®
спрей і розчин

Інструкція
по застосуванню

Читати
Біль минає  за 1 хвилину

Біль минає
за 1 хвилину

Для лікування  хвороб слизової

Для лікування
хвороб слизової

Для дітей  від 12 років

Для дітей
від 12 років

Тантум Верде®
незамінний при лікуванні:

Лікування стоматиту

Стоматит – це найпоширеніше ураження слизової оболонки ротової порожнини. Щоб лікування стоматиту у дітей і дорослих пройшло швидко і без ускладнень, використовуйте Тантум Верде, попередньо проконсультуйтесь з лікарем. Особливо часто стоматит зустрічається у маленьких дітей і підлітків.

Ліки борються не лише з симптомами, але і з причинами появи стоматиту. Найефективніше їх використовувати у комплексному лікуванні з розчином для полоскання.

Гінгівіту

Гінгівіт – це запалення ясен. В запущених формах може прогресувати до деструктивної форми захворювання – пародонтит. Лікуванням цього захворювання займається лікар-стоматолог. В комплексному лікуванні гінгівіту препарат Тантум Верде допомагає впоратись зі збудником гінгівіту, а також основними симптомами – болем та запаленням. Різноманітність форм препарату – спрій, розчин для полоскання чи пігулки для розсмоктування – дозволяє обрати найкомфортніший вид лікування.

При лікуванні гінгівіту особливо актуально використовувати спрей Тантум® Верде Тантум Верде і розчин для полоскання Тантум® Верде.

Пародонтозу

Пародонтоз – системне ураження тканин, що оточують зуб (пародонт). Лікування пародонтозу обов’язково здійснюється під наглядом лікаря.

Препарат Тантум® Верде допомагає зменшити біль і запалення тканин ясен. Ефективний при комплексному лікуванні пародонтозу у поєднанні з іншими методами професійної гігієни. Особливо актуальний у формах випуску спрею і розчину для полоскання.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я

Розчин для ротової порожнини – 1,5 мг/мл 01.10.2015 № 636 РП UA/3920/01/01

Спрей для ротової порожнини – 1,5 мг/мл 26.10.2015 № 695 РП UA/3920/02/01