Де знайти

Швидке
полегшення болю

Дослідження

Тантум Верде®
спрей і розчин

Інструкція
по застосуванню

Читати
Біль минає  за 1 хвилину

Біль минає
за 1 хвилину

Для лікування  хвороб горла

Для лікування
хвороб горла

Для дітей  від  4 років

Для дітей
від 4 років

Тантум Верде®
Незамінний при лікуванні:

Біль у горлі (фарингіт)

Тантум Верде® – препарат з оптимальним співвідношенням терапевтичної ефективності і безпеки для лікування симптомів запалення (біль, почервоніння, набряк), пов’язаних із болем в горлі.

Препарат одночасно ефективний при комбінуванні спрею Тантум Верде® з розчином.

Ангіни (тонзиліту)

Ангіна – запальний процес в лімфоїдних утвореннях глоткового кільця, в результаті якого найчастіше уражаються піднебінні мигдалини. Гострий тонзиліт є одним найбільш розповсюджених захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей, але страждають на нього й дорослі.

У разі прояви симптомів тонзиліту дуже важливо одразу ж викликати лікаря, так як лише він може призначити вірне лікування ангіни у дорослих і дітей. Тантум® Верде – лікарський засіб від ангіни для дорослих і дітей, який надає швидку і комплексну дію. Препарат допомагає впоратись не лише з основними симптомами тонзиліту, але і зі збудниками захворювання.

Ви можете обрати для себе комфортний у застосуванні засіб від ангіни (для лікування вдома, на роботі, в дорозі) серед різних форм випуску (спрей чи розчин для полоскання).

Ларингіту

Ларингіт – запалення слизової оболонки гортані. Він може розвиватися як у дорослої людини, так і у дитини після перенесеної простуди незалежно від пори року.да.

Гострий ларингіт може бути одним із ускладнень кору, коклюшу, скарлатини та ГРВІ, перенесених на ногах. Існує і хронічний ларингіт, який найчастіше є професійною хворобою в тих, кому доводиться багато говорити (педагогів, теле- і радіоведучих).

Одними з сучасних ліків від ларингіту у дорослих є Тантум Верде. Вони дозволяють впоратися не лише з неприємними симптомами, але і з самою причиною захворювання.

Ліки від ларингіту для дорослих і дітей випускаються у формі спрею і розчину.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я

Розчин для ротової порожнини – 1,5 мг/мл 01.10.2015 № 636 РП UA/3920/01/01

Спрей для ротової порожнини – 1,5 мг/мл 26.10.2015 № 695 РП UA/3920/02/01